AnnaLogy

Anna Filkuková alias @friendlyAnna

?> ?>
K zamyšlení

Dáme jídlo? Nedáme. Přešla chuť.

A je to tu. První průser. Ne můj.

Dnes mi ve schránce zase přistál email na Dáme jídlo tečka cézet. Už posledně jsem si nahlas stěžovala, že jsem se v životě nepřihlásila k odběru. Nikomu z damejidlo.cz jsem vědomě neposkytla své údaje. A nedala ani souhlas se zasíláním. Mám asi tři emailové schránky určené pro spamy tohoto typu. Přesto mi to přišlo na ten osobní, u kterého bych to nečekala. Nechápu.

A teď mi přijde další email, který mi vnucuje 50 kreditů za přizeň, kterou jsem nikomu nevěnovala. A poslední věta, byť v jiném kontextu: „ani přes vánoční svátky neustaneme“ mi způsobila naježení zbývajících neoholených chlupů po celém těle. Chudáci lidi. Chudák já.

Chci se odhlásit z odběru. Link nefunguje. Hodí mě to sem. Pro mě už tohle není marketing, ale opakované zoufalecké znásilňování mé emailové schránky. A pak když se chci bránit, tak ani nemůžu. Mně se ta služba naprosto zhnusila. A může být sebegeniálnější.

Jsem zákazník. Ne dojná kráva na peníze.

Stalo se vám to taky? Napište mi.

 

 

4 Comments Dáme jídlo? Nedáme. Přešla chuť.

  1. Bot damejidlo

    Omlouváme se, v odhlášení byla chyba technického rázu, prosím pokud si nepřejete dostávat od nás emaily, klikněte na svůj odkaz ještě jednou, už o nás v životě neuslyšíte.

    Reply
  2. Jaroslav B.

    S Dáme Jídlo jsem měl podobný problém, i proto jsem začal využívat služeb konkurence.. Nejde ani tak o to, že mají lepší služby, jde mi spíš o ten přístup – žádný spam a podobně. I proto mi nevadí to tu klidně napsat, je to http://www.jidloted.cz

    Reply

Leave A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..