AnnaLogy

Between the worlds, real and unreal.

K zamyšlení / Život v UK

Splněné přání

Jak mnozí víte, v minulém článku jsem vás poprosila o pomoc se splněním jednoho mého vánočního přání. Mám pro vás skvělou zprávu. Do Sanatoria odešlo celkem 12,000 Kč. Dnes jsem odeslala zbývajících 2,500 Kč. Tímto upřímně děkuji všem, kteří se i přes nemalé výdaje před Vánoci nezdráhali poslat peníze. Vybraná částka bude stačit na to, aby Sanatorium opravu pianina zrealizovalo.

Ještě než jsem vůbec článek napsala, řešila jsem, zda bych měla následovat univerzální tipy o tom, kdy je vhodné sdílet příspěvky na sociálních sítích tak, abych měla maximální úspěšnost. Nakonec jsem se rozhodla to neřešit a dala přednost spontánnosti.

Dopadlo to mnohem lépe než jsem čekala. Jen byla hloupost prosit lidi, aby mě nebo Sanatorium kontaktovali přímo, protože tato prosba se zcela minula účinkem. Jako nejúčinnější se ukázalo sdílet bankovní údaje přímo v příspěvku. (Kdybyste náhodou někdy měli v plánu žádat lidi o pomoc).

Největším překvapením pro mě bylo, že velkou část peněz mi poslali lidé, které ani neznám osobně. Podpořili mě také ti, u kterých jsem to vůbec nečekala. Právě díky těmto lidem se přání splnilo a já si uvědomila, jak je život nádherným způsobem nevypočitatelný.

Na svém profilu na Facebooku jsem slíbila, že poskytnu detaily k přijatým platbám. Jak můžete z obrázku níže vidět, na účet mi přišlo 9,180 Kč, z toho 2,000 Kč jsem zaslala ze svého zahraničního účtu. Částku jsem pak ještě z vlastních  prostředků dorovnala na rovných 9500 Kč. Tím se mi podařilo dát dohromady skoro polovinu chybějící částky (Sanatoriu chybělo 20,000 Kč).

Později mi pak ještě přišlo dalších 2,500 Kč od smsticketu přes PayPal, který se tímto stal nejštědřejším dárcem, ještě jednou díky Karle! Dále svým jménem a jménem sanatoria moc děkuji Ondráškovi, mé sestřičce, Nikouškovi, Myšce Z., Lence B., Ireně V., Otakarovi K. a Aničce M.  Bez vás by to nikdy neklaplo. A tady ještě máte voucher na kafe ze Sanatoria kdybyste měli v budoucnu cestu kolem:

PS: Co se týče mého prvního přání vrátit se k výuce klavíru – první sobotu v lednu se mám znovu zastavit ve škole, vypadá to, že si mě vezmou na jeden term o sobotách na zkoušku, tak mi držte pěsti :)

 

Leave A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..