Categories
K zamyšlení

Rozloučení

Vím už je to nějaký ten pátek, co jsem nenapsala na blog. Mým životem ale zavládly takové změny, že jsem veškerý svůj prostor věnovala právě tomu. Mnozí z Vás již ví, že mám novou práci. Mám za sebou více jak měsíc a jsem spokojená. Dostala jsem se do skvělého týmu. Naši skupinku vede snad anděl v lidské podobě, protože někoho tak milého a hodného jsem ještě nepoznala. Prostě se mám moc dobře a jsem upřímně vděčná, jelikož mě to stálo hodně úsilí, abych se konečně někam posunula.

Nejvíc mě ale těší fakt, že jsem opět překonala další vlastní hranici. Tatam je strach z příchozích i odchozích hovorů a toho, že někomu nedejbože nebudu rozumět. Takže pokud máte z něčeho strach nebo blok, nejlepší způsob je postavit se tomu tváří v tvář. Ideálně dostat sám sebe do takové situace, abyste před tím nemohli uhnout.

Nakonec totiž zjistíte, že na světě není nic, co by se nedalo nějak zvládnout.

Také jsem konečně začala naplno řídit. Dojíždění bylo jednou z mých dalších výzev. Z aut mám velký respekt. Jsem upřímně ráda, že mi Ondra i Niky byli a stále jsou výbornými instruktory. Samozřejmě mi chybí zkušenosti, ale cestu do práce i z práce už zvládám, aniž bych očesávala auto na levý straně o keře.

Choutky přejíždět do protisměru mě také přešly. Nostalgicky to samozřejmě ještě semtam vezmu přes obrubník nebo mi auto demonstrativně chcípne. Na dojíždění si zatím pořád zvykám, ale baví mě to. Jestli mi něco moc nejde, tak je to parkování. Jelikož mi v práci přidělili parkovací místo v zaplněné podzemní garáži, zřejmě si ještě užiju spoustu legrace.

Hrozně ráda bych Vám také vykladála příběhy, co se odehrávají na zákaznické lince. Jsou to příběhy, které jdou napříč všemi žánry od fantasy, přes dramata až po komedie. Můj údiv vyvstávající z různorodosti lidských povah ještě více vzrostl. Je však v mém zájmu tyto příběhy lidí respektovat. Lidské slovo má opravdu neuvěřitelnou moc a dokáže pomoci i ublížit více, než si umíme představit.

Rozhodla jsem se také uzavřít tento blog. Nedokážu s jistotou říct jestli dočasně nebo napořád, ale momentální situace si to žádá. Tímto všem upřímně děkuji, že jste to se mnou vydrželi :).

100161-If+youre+brave+enough+to+say+g

 

 

One reply on “Rozloučení”

To je škoda! Rada som čítala tvoje postrehy. Všetko dobré v práci aj v živote, veľa zábavy pri šoférovaní a parkovaní:) a dúfam, že sa nelúčime na stálo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *